Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Úsměvnou historkou opepřil starosta František Pilný (ANO 2011) informace o zakázce na protipovodňový varovný a informační systém. Bude stát...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - Hrozba povodní je ve městě stále aktuální. Přestože většinu velké vody spolehlivě zadrží třeba Sečská nebo Křižanovická přehrada,...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Chrudim – Někteří už se možná raději odstěhovali, zbývající otrlí obyvatelé sídliště Na Šancích se snad konečně dočkají vyřešení protipovodňových...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Pardubický kraj/Chrudimsko – Uběhl pouhý týden od likvidace následků po poslední větrné smršti v našem kraji, kdy se dobrovolní hasiči kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Sobětuchy – Většina obyvatel má stále v živé paměti záplavy z roku 2007 a 2010. Dokončení protipovodňových opatření, kterými se rozšíří a prohloubí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubický kraj – Příroda meteorology opět přelstila. Stále platí první stupeň povodňové aktivity, to znamená, že voda by se neměla vylévat...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Pardubický kraj/Perálec – Mezi Skutčí a Prosečí je obec Perálec a její součástí je malá vesnice Kutřín, kde v současné době žije 45 obyvatel. Právě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Pardubický kraj – Hasiči řeší od úterního večera i dnes celý den škody způsobené vydatným deštěm. Vyjížděli ale i k požárům. Jenom v souvislosti s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudimsko –⁠ Hasiči z Hrochova Týnce museli protipovodňovými vaky přehradit silnici Dvakačovice – Vejvanovice. Na nohou jsou od brzkých ranních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Heřmanův Městec – Blesková povodeň, která zasáhla město 14. června, způsobila velké škody v zámeckém parku. Zatímco dříve bylo možné načerpat zde...Celý článek »