Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 29 týdnů 13 hodin
Omikron se rychle šíří. Pamatujete, jak se za nouzového stavu vyhlašovalo, že doklady nepropadnou, aby lidé raději nechodili na úřad a tak dále? A to...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Státní správa, tu místní „městskou“ nevyjímaje, funguje v omezeném režimu. Nemocnice rovněž přistoupily na zpřísnění předpisů, do té...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Parlamentní listy - Jedním z nejrozšířenějších mýtů týkajících se osobních dokladů, je ten, který praví, že člověk je povinen mít vždy u sebe...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Každý zájemce o výměnu dokladů v budově zdejšího městského úřadu by měl zbystřit. Mění se zde totiž provozní řád tak, že ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 8 let 3 týdny
Chrudim - Není jasné, zda techniku na Městském úřadu v Pardubické ulici umořila dlouhotrvající vedra, nebo se po několika měsících rozhodl „...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Pardubice - Strážníci narazili při obchůzkové službě na nábřeží Závodu míru na známého „lupínka“, který se před nimi snažil uschovat své velké...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - V pondělí předali policisté zdejšího oddělení 30letému muži z Heřmanova Městce sdělení podezření z přečinu krádeže. Té se...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek odpoledne byli strážníci vyrozuměni pracovníkem ostrahy prodejny Albert, že u nich byly nalezeny doklady. Konkrétně se jednalo o...Celý článek »
vydáno před 10 let 8 týdnů
Chrudim - Pracovnicí prodejny Lidl byl strážníkům oznámen nález občanského průkazu. Hlídka si ho převzala a dočasně uložila na oddělení ztrát a...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - Pracovníci centrály jedné firmy v Městském parku informovali strážníky o tom, že se k nim dostavili dva Romové a...Celý článek »