Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim/Hlinsko – Začátkem září se v jedné z hlineckých hospod konala schůze Pirátů z MS Chrudimsko. Neřešily se zde však jen blížící se volby do...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – Zdejší městský úřad byl Ministerstvem vnitra České republiky opět vyhodnocen jako jeden z nejlepších ze 14 úřadů obcí s rozšířenou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – Strážníci městské policie nemají lehkou práci. Možná i to je důvodem, proč se zájemci do jejich řad příliš nehrnou a město musí průběžně...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - S novým rokem 2015 přichází opět další zvýšení počtu městských úředníků. Armádu sedící v kancelářích v Pardubické ulici totiž posílí...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim/Hlinsko - Zajímavou novinku zavedli na městském úřadě v nedalekém Hlinsku. IT pracovníci zde vytvořili speciální aplikaci, která...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Práce novináře je někdy opravdu nevděčný úkol. Tedy, většinou. Člověk se logicky snaží psát tak, aby co nejlépe vystihl danou problematiku, popsal...Celý článek »
vydáno před 9 let 39 týdnů
Chrudim - Město drží další primát. Tentokrát získalo jako vůbec první v České republice v rámci projektu Zelené úřadování platný certifikát EMAS,...Celý článek »