Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Mikulovice - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) navštívil obec Mikulovice nedaleko Pardubic. Se starostou obce Slavomírem...Celý článek »
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Chrudim/Medlešice/Mikulovice – Spojnice mezi prvním a druhým největším městem Pardubického kraje smrt přitahuje. Před měsícem nedaleko Medlešic...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Mikulovice - Návrat z maďarského Györu a přizpůsobení se na české poměry musí být hodně rychlý. Chrudimský ERA-PACK totiž již v úterní státní svátek...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Mikulovice - Společnost Skládka Elzet dostala od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) pokutu 1,5 milionu korun za rozsáhlé zavážení vodní plochy...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Pardubice - Komisařce hospodářské kriminálky „přistál“ na stole spis, z jehož obsahu vyplynulo, že z nejmenované firmy někdo postupně...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Třemošnice - Na zdejším policejním oddělení si v těchto dnech vyslechnul 38letý muž sdělení podezření z přečinu krádeže. „Podezřelý měl v...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - Policie začala stíhat 31letého zloděje, který se v průběhu března opakovaně vloupal do areálu jedné z místních společností. Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Mikulovice - Před časem se v této obci na Pardubicku rozhodl mladý Jirka, že svůj život ukončí. Odhodlal se k vlastní volbě a spáchal...Celý článek »