Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – Muzeum je vzdělávací institucí. V případě Muzea barokních soch by to nemělo být jinak. Veřejnost očekává, že se dozví odborné a ověřené...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 6 dnů
Chrudim – Na včerejším jednání zastupitelstva se slovíčkařilo, aby se zakryla pravá podstata problému s nákupem výdusků. Řešila se jen jejich...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 1 hodina
Chrudim – Vrchní strážník Lukáš Dvořák dodatečně vysvětlil, jak se městská policie pod vedením města Chrudim staví k případům pravidelného ohrožování...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 2 hodiny
Chrudim – Nejedná se o prestižní záležitost, autorem není Matyáš Bernard Braun ani se nezachraňují nejhodnotnější díla barokního sochařství. Přesto...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 dny
Chrudim – Komise pro zahraniční vztahy a cestovní ruch nedoporučuje, aby město Chrudim převzalo od Policie ČR budovu na Všehrdově náměstí. Místo toho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Pokus o paskvil v podobě muzea baroka nevyšel, jak uznal starosta o počínání okolo Muzea barokních soch po roce 2018. Zatímco si ale město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Možná by to chtělo spíše zásah čtrnácti svatých pomocníků, aby někoho konečně napadla spásná myšlenka oslovit odborníky na barokní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Přes deset let bývala na budově městského úřadu v Pardubické ulici vyvěšena nepřehlédnutelná reklama na jedinečný chrudimský projekt Muzea...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Zastupitelé včera schválili návrh na umístění výdusků do Klášterních zahrad. A to i přesto, že nesouzní s koncepcí Muzea barokních soch,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Jak jsme upozorňovali už mnohokrát, Muzeum barokních soch je evropský unikát, projekt oceněný odbornou veřejností, návštěvníky i prestižní...Celý článek »