Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 24 týdny 4 dny
Chrudim – Úsměvnou historkou opepřil starosta František Pilný (ANO 2011) informace o zakázce na protipovodňový varovný a informační systém. Bude stát...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Sobětuchy – Většina obyvatel má stále v živé paměti záplavy z roku 2007 a 2010. Dokončení protipovodňových opatření, kterými se rozšíří a prohloubí...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 3 dny
Chrudim – Stále se šíří zprávy o hrozných povodních v Německu. Starosta František Pilný (ANO 2011) alespoň podepsal smlouvu se zhotovitelem TELMO na...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 3 dny
Chrudim – V posledních dnech mají lidé z bouřky a deště větší hrůzu než dříve. Důvodů je samozřejmě několik. Řádící tornádo a několik těžce...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 3 dny
Pardubický kraj/Chrudimsko – Uběhl pouhý týden od likvidace následků po poslední větrné smršti v našem kraji, kdy se dobrovolní hasiči kvůli...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 3 dny
Pardubický kraj – Příroda meteorology opět přelstila. Stále platí první stupeň povodňové aktivity, to znamená, že voda by se neměla vylévat...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 6 dnů
Pardubický kraj/Perálec – Mezi Skutčí a Prosečí je obec Perálec a její součástí je malá vesnice Kutřín, kde v současné době žije 45 obyvatel. Právě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Pardubický kraj – Hasiči řeší od úterního večera i dnes celý den škody způsobené vydatným deštěm. Vyjížděli ale i k požárům. Jenom v souvislosti s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudimsko –⁠ Hasiči z Hrochova Týnce museli protipovodňovými vaky přehradit silnici Dvakačovice – Vejvanovice. Na nohou jsou od brzkých ranních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Heřmanův Městec – Blesková povodeň, která zasáhla město 14. června, způsobila velké škody v zámeckém parku. Zatímco dříve bylo možné načerpat zde...Celý článek »