Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Další Kameny zmizelých byly položeny v chrudimských ulicích, další osudy polozapomenutých obyvatel města byly připomenuty. Židovští...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Internet/Barcelona - Šel  jsem po ulici v Barceloně a najednou jsem objevil strašlivou pravdu - Evropa zemřela v Osvětimi... Zabili jsme šest...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Další Kameny zmizelých, neboli Stolpersteiny, položí na třech místech, jako připomenutí obětí holocaustu, německý umělec Gunter Demnig 14....Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Pardubice – Uzavírka potrvá celé letní prázdniny. Podjezd z ulice 17. listopadu na ulici Jana Palacha bude úplně uzavřen do 6. července a po té...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 2 dny
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 4 dny
Pardubice – V sobotu 8. ledna 2022 krátce před čtvrtou hodinou ranní muž a žena náhodně prohlíželi kontejnery v lokalitě Labský palouk...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubice – V noci na Silvestra se v Devotyho ulici, kousek od Zborovského náměstí, kde okolí snímá kamera městské policie, toulala malá tříletá...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 2 dny
Pardubice - Nejen o lynčování v chrudimských ulicích, nebo z jakého důvodu museli všichni Chrudimáci odevzdat svoje rádia, že stála káva na...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 2 dny
Pardubice – Policie informovala o zásahu, při kterém se v minulých dnech v pardubické ulici Kosmonautů vyznamenal vycvičený ovčák jménem Ivan. V autě...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim – V pondělí přišli lidé po roce uctít památku židovských obyvatel města, jejichž život za druhé světové války poznamenala nepochopitelná...Celý článek »