Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 9 let 35 týdnů
Prachovice - Před třetí hodinou ráno začalo hořet v místní firmě na likvidaci odpadů. Vyjíždělo sem celkem sedm hasičských jednotek. ...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Chrudim – Místostarosta Aleš Nunvář (Piráti) je jako na koni s plněním cílů, které si stanovil. Předložil totiž v pondělí výstupy a návrh, jak dále...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 4 dny
Chrudimsko/Chrudim – V souvislosti s epidemiologickou situací se tyto hromadné akce moc neorganizovaly: Do akce jarního uklízení odpadků...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 6 dnů
Chrudim – Svoz bioodpadu konečně začne. Kompostéry, které měly před lety tento problém vyřešit, se příliš neosvědčily. Zlí jazykové tvrdí, že ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Vtipů na doručovací metody České pošty existuje bezpočet. Čas od času se zásilka ztratí nebo pošťák zkrátka jen finguje doručení. Ne vždy...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Chrudim – I bez „Re-use centra“ si Chrudimáci dokázali poradit. Vstřícní zaměstnanci sběrného dvora rádi přihmouřili oko, když někdo zatoužil po...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Chrudim – Stále větší počet lidí si uvědomuje, jak odpad – především ten plastový, doslova zamořuje životní prostředí. Některé studie tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Pardubice - Město rozšiřuje separaci odpadu na další komoditu. Obyvatelé sídliště Dubina mohou od tohoto týdne odkládat do pěti speciálních...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim – O distribuci kompostérů mezi obyvatele města Chrudimské noviny již informovaly. Podle interních informací, jež prosakují z úřednických...Celý článek »