Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – V sobotním utkání 18. kola FORTUNA národní ligy zvítězila Sparta Praha B na hřišti Chrudimi 2:0. Pražané šli do vedení v nastavení první...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Chrudim – Úvodní přípravné utkání na domácí půdě chrudimským fotbalistům nevyšlo. V souboji s pardubickou rezervou museli dotahovat manko už z...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Chrudim – Již několik dní po posledním zápase podzimní části FORTUNA národní ligy známe jízdní řád přípravy.  Stejně jako v uplynulé sezoně...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 4 dny
Praha - Sparta ve 4. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zvítězila na domácím hřišti nad Chrudimí 2:0. V prvním poločase měly šance oba týmy, ale...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Pardubice – Předposlední přípravné utkání před novou sezonou chrudimským fotbalistům mnoho radosti neudělalo. V pardubických Vinicích podlehla...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Praha – Další bod do tabulky FORTUNA národní ligy přidali fotbalisté Chrudimi v Praze. Proti posílené rezervě AC Sparta Praha se fanoušci branky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 2 roky 14 týdnů
Chrudim – Lepší vstup do kalendářního roku 2022 si fotbalisté MFK Chrudim ani přát nemohli. Proti prvoligovému Slovanu Liberec vyhráli Východočeši...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Úvodní vystoupení v novém ročníku FORTUNA národní ligy mají za sebou fotbalisté Chrudimi a Sparty B a úspěšnější ve vzájemném souboji byli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Ve druhém přípravném zápase se fotbalisté Chrudimi dočkali prvního vítězství. V nedalekých Mikulovicích porazili Vysočinu Jihlava výsledkem...Celý článek »