Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim/Lukavice – Zajímavý vývoj nastal v kauze bahna odváženého z chrudimského náhonu u Parku Střelnice do centra Lukavice. Poté, co Chrudimské...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim – V upravovaném náhonu Parku Střelnice se objevil bagr, který postupně odtěží část hnijícího bahna. V samotném parku také platí omezený pohyb...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu...Celý článek »
vydáno před 6 let 16 týdnů
Chrudim – Nejprve se místní radnice přetahovala s Povodím Labe o vlastnictví náhonu v parku Střelnice. Po vyjasnění majetkových poměrů, nechalo město...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim – O připravovaných úpravách zanedbaného a především páchnoucího náhonu v parku Střenice již Chrudimské noviny několikrát informovaly. Dlouhá...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim – Jako první jarní navrátivší se vlaštovky začínají na veřejnost „prosakovat“ informace o blížící se revitalizace náhonu v Parku Střelnice....Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Chrudim - Revitalizaci náhonu vedoucího centrem města se ve své seminární práci věnují dvě vysokoškolské studentky - Martina Štorová a Aneta Pokorná...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 8 hodin
Chrudim – Společnost K2 holding developera Milana Kušty v minulosti vykoupila pozemek od města Chrudim. Po letech bude konečně zahájena...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 16 hodin
Chrudim – Zastupitelé v pondělí posunuli k realizaci další dva projekty do tentokrát už čtvrtého ročníku participativního rozpočtu Tvořím...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 4 dny
Chrudim – Mrazivé dny přilákají k vašim domovům větší množství ptactva. Tento víkend od 5. do 7. ledna 2024 se má každý možnost zapojit do...Celý článek »