Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 8 let 32 týdny
Pardubice - Dva aktivisty, demonstrující v centru města s transparenty, na kterých měli citace vulgarit šéfů místních strážníků, odvedlo...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Protest na Resslově náměstí neměl svého vůdce ... Ač to  tak nevypadalo, Chrudim žila ve čtvrtek výzvou Národní rady a Holešovské výzvy k...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - Už od půl páté odpoledne se na Resslově náměstí začaly tvořit hloučky těch, kdo vyslechli výzvu auta patřícího Národní radě jezdícího...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim - Doslova pozdvižení způsobila ve čtvrtek v podvečer v ulicích města projíždějící dodávka takzvané Národní rady, která s pomocí amplionů...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 23 hodiny
Pardubice – Zabezpečte si střechu. Může se jinak stát, že se vám na ni vyšplhají nezvaní hosté. V těchto dnech by se možná měli mít majitelé...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim/Pardubice – Odnese nelegální billboardy dříve vítr, čert, nebo je sundají silničáři? Některým místním už nad tím zůstává rozum stát...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 1 hodina
Pardubice – Muž chtěl po ztrátě zaměstnání spáchat sebevraždu skokem z okna pardubického hotelu v Polabinách. Druhému muži, který byl u všeho...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 8 hodin
Pardubice/Přestavlky – Po problémové dívce, která se tento rok vydala neznámo kam už potřetí, opět pátrá policie. Tentokrát chybí přesný popis jejího...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Pardubice – Dva spolu nesouvisející případy. Jeden se odehrál v pátek večer a druhý v sobotu před 18. hodinou. Krajské ředitelství policie...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 56 min
Pardubice – Po akci z minulého týdne, kdy se několik desítek aktivistů sešlo, aby dali najevo, že si nepřejí kácení 160letého jasanu u Podkovy,...Celý článek »