Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 8 let 45 týdnů
Pardubice - Dva aktivisty, demonstrující v centru města s transparenty, na kterých měli citace vulgarit šéfů místních strážníků, odvedlo...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Protest na Resslově náměstí neměl svého vůdce ... Ač to  tak nevypadalo, Chrudim žila ve čtvrtek výzvou Národní rady a Holešovské výzvy k...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Už od půl páté odpoledne se na Resslově náměstí začaly tvořit hloučky těch, kdo vyslechli výzvu auta patřícího Národní radě jezdícího...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Chrudim - Doslova pozdvižení způsobila ve čtvrtek v podvečer v ulicích města projíždějící dodávka takzvané Národní rady, která s pomocí amplionů...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 10 hodin
Pardubice – Zabezpečte si střechu. Může se jinak stát, že se vám na ni vyšplhají nezvaní hosté. V těchto dnech by se možná měli mít majitelé...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim/Pardubice – Odnese nelegální billboardy dříve vítr, čert, nebo je sundají silničáři? Některým místním už nad tím zůstává rozum stát...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 1 den
Pardubice – Muž chtěl po ztrátě zaměstnání spáchat sebevraždu skokem z okna pardubického hotelu v Polabinách. Druhému muži, který byl u všeho...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 1 den
Pardubice/Přestavlky – Po problémové dívce, která se tento rok vydala neznámo kam už potřetí, opět pátrá policie. Tentokrát chybí přesný popis jejího...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 20 hodin
Pardubice – Dva spolu nesouvisející případy. Jeden se odehrál v pátek večer a druhý v sobotu před 18. hodinou. Krajské ředitelství policie...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 1 den
Pardubice – Po akci z minulého týdne, kdy se několik desítek aktivistů sešlo, aby dali najevo, že si nepřejí kácení 160letého jasanu u Podkovy,...Celý článek »