Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Praha – Futsalisté FK Chrudim v úterý večer obhájili zisk Poháru SFČR, druhé největší tuzemské futsalové trofeje. Jejich finálová cesta za vysněným...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 3 dny
Chrudim – V rozmezí tří dnů se chrudimští futsalisté představili v chrudimské sportovní hale hned dvakrát za sebou, zároveň šlo na dlouhou dobu o...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 4 dny
Praha – Po náročném programu v Lize mistrů se v pátek vrátili futsalisté FK Chrudim do českých luhů a hájů, konkrétně do 1. futsal ligy. Zde je ale...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 3 dny
Almaty (Kazachstán) – V posledním zápase Elite round Ligy mistrů čekal na chrudimské futsalisty mistr Malty a k uchování nadějí na postup do...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Almaty (Kazachstán) – Spanilá jízda futsalistů FK Chrudim pokračuje. V letošním soutěžním ročníku ještě neokusili hořkost porážky a nic na tom...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 1 den
Almaty (Kazachstán) – Ve středu po poledni středoevropského času odstartovala v kazachstánském městě Almaty Elite round futsalové Ligy mistrů,...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Skopje (Makedonie) – Ve třetím a posledním zápase základní části Ligy mistrů si futsalisté FK Chrudim bezpečně dokráčeli pro potřebné vítězství a po...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim – Přestože Chrudimští vedli v zápase hned dvakrát o dvě branky, utkání nakonec skončilo remízou. Plzeň vstřelila všechny své tři góly v power...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Mělník – Po opatrném začátku se brankostroj Chrudimi rozjel na přelomu poločasů, nakonec z toho bylo jednoznačné vítězství.Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 2 dny
Kádr futsalistů FK Chrudim začíná před nadcházejícím ročníkem nabývat konkrétnější podobu, která se nakonec příliš nemění od té loňské – mistrovské....Celý článek »