Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 47 týdnů 5 dnů
Chrudim – Sobotní dernisáž výstavy v Galerii Art Chrudim potěší kromě koncertu milovníky umění i prodejem nové knihy, kterou přichystali...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – V Galerii Art Chrudim budou od soboty až do 11. března k vidění dvě zajímavé a částečně i prodejní výstavy. Vernisáž se koná od 15 hodin a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim - Výstava, která spojuje i boří předsudky. Michal Cihlář a galerista Luboš Jelínek 26. září 2020 pobavili všechny bez ohledu na generaci...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Oblíbený a uznávaný ředitel Základní umělecké školy Chrudim Karel Kincl letos ve své vedoucí funkci končí. Odchází totiž do důchodu. Město...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Bylo slunné sobotní odpoledne, uprostřed měsíce května. Věžní hodiny kostela Nanebevzetí Panny Marie připomínaly, že jste na chrudimském náměstí....Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 dny
Chrudim – Nic netrvá na tomto světě věčně. Dokonce ani ředitelé a vedoucí činitelé v politice nemají své místo jisté na věky, přestože mnozí by si to...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Svůj vánoční program představí ve středu 18. prosince v 18 hodin žáci Základní umělecké školy v Chrudimi. Koncert pod taktovkou...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim - Už třetím rokem pořádají pracovníci Muzea barokních soch ateliér pro všechny zájemce o zdokonalení se ve vlastním výtvarném projevu....Celý článek »
vydáno před 10 let 42 týdny
Chrudim - Společnou vernisáž předního českého sochaře Igora Kitzbergra a v Rakousku a Švýcarsku proslavené malířky Dagmar Mezricky...Celý článek »