Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 8 týdnů
Chrudim – Jde o problém, který před lety rezonoval velkou částí místní veřejnosti. Věděl o něm prakticky každý, kdo někdy zavítal do centra města a...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 2 dny
Chrudim – Jak jsme upozorňovali už mnohokrát, Muzeum barokních soch je evropský unikát, projekt oceněný odbornou veřejností, návštěvníky i prestižní...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Podporuje tento nápad místní rozvoj, Muzeum barokních soch, nebo jde o cizí podnikatelský záměr? I to jsou otázky, které by měli řešit...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 1 den
Chrudim – Minulý pátek museli na žádost Policie ČR strážníci prověřit okolí Školního náměstí a Klášterních zahrad. Týkalo se to oznámení o bezdomovci...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 1 den
Chrudim – S blížící se poutí zavítá do „města tří muzeí“ mnoho návštěvníků. My jsme se vypravili incognito do Muzea barokních soch. Uvítal nás skvělý...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Chrudim − Trochu to působí dojmem, že se Chrudim postupně pomalu ale jistě propadá. Po pilíři v Široké ulici nebo propadu v parčíku Na Bídě...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 10 hodin
Chrudim – Již v sobotu 2. dubna v 10 hodin zahajuje Muzeum barokních soch v Chrudimi další svoji sezónu. Vše je připraveno na stálé i...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 2 dny
Chrudim – Zatímco v prvním případě se kolem poledne ještě řešila na Školním náměstí obyčejná dopravní nehoda, za pár hodin už se zásah týkal něčeho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – V pátek 24. září od 19 hodin se v Muzeu barokních soch koná Chrudimský hudební večer, na kterém vystoupí známé osobnosti hudební...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Město po deseti letech od otevření Muzea barokních soch stále nemá jasno v tom, co by bylo potřeba podniknout, aby se do muzea podívali...Celý článek »