Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 28 týdnů 3 dny
Opatovice nad Labem – Elektrárny Opatovice (EOP), spadající pod Energetický a průmyslový holding (EPH) Daniela Křetínského, po letech naplňují svůj...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 5 dnů
Pardubický kraj – V už tak zatíženém regionu si zodpovědní politici uvědomují hrozbu, která by nastala v případě obnovení spalovny nebezpečných...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 3 dny
Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo odkazy k připojení na online veřejné projednání k obnově spalovny v Rybitví před pár dny a už se stačila...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 hodin
Pardubický kraj – Zbývají poslední dny, kdy se obyvatelé mohou vyjádřit věcnými připomínkami k vyhodnocení vlivu na životní prostředí (EIA) kvůli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – Na stránkách města Benešov se objevil krátký rozhovor zapředený s oddělením vnějších vztahů, který tlumočí názory radnice a hovoří ve...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Pardubice - Pardubičtí zastupitelé ve čtvrtek schválili odkup spalovny v Rybitví. Společnost AVE CZ, která usiluje o přestavbu nefunkčního zařízení...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Pardubice - Zastupitelstvo by mohlo už v březnu jednat o odkupu spalovny v Rybitví. V tuto chvíli má primátor Pardubic Martin Charvát v ruce dokument...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Pardubice/Rybitví - Město koupí spalovnu nebezpečných odpadů v Rybitví. Poslední jednání pardubického primátora Martina Charváta (ANO 2011) s vedením...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Radnice se rozhodla vyslyšet stížnosti, které se momentálně množí. Lidé si totiž stěžují na neomluvitelnou absenci popelnic na bioodpad a...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 dny
Pardubice - Obyvatelé Rybitví a města nemají stále vyhráno. Firma AVE se totiž odvolala proti stanovisku pardubického magistrátu, který přerušil...Celý článek »