Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Národní památkový ústav oceňuje už od roku 2014 v oblasti památkové péče ty, kdo se úspěšně přičinili o obnovu uměleckých děl. Právě včera...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Asi celá chrudimská katolická farnost žila minulý víkend jednou jedinou událostí – v chrámu Nanebevzetí Panny Marie byl biskupem Janem Vokálem...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Chrudim – Stalo se na 11. ročníku udělování výročních cen Pardubického kraje za rok 2023: Hudebník, dokumentarista a aktivista Václav Blabolil...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 3 dny
Chrudim – Ministerstvo vnitra Víta Rakušana obdarovalo letos nejpřívětivější úřady zbrusu novými skleněnými trofejemi k dokonalosti vybroušenými od...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Praha/Chrudim – Předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil (ODS) vyznamenal v Den české státnosti ve Valdštejnském paláci 19...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
MŠ Strojařů se v letošním roce zúčastnila nově vzniklé tradice v oceňování pedagogů v Pardubickém kraji. Ocenění, jehož součástí je...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim - V rámci „Pardubického hudebního jara na podzim“ se uskuteční v pondělí 25. října v 19 hodin v kostele Nanebevzetí Panny...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – Minulý rok nebyl jednoduchý pro nikoho. Místní katolíky nevyjímaje. Farnost se nemohla normálně scházet nejen na mše svaté, ale bez...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim – Hlavní a největší místní chrám je kostel Nanebevzetí Panny Marie (NPM). Čtyřicet let komunistické devastace se zle podepsalo na jeho stavu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – V úterý 10. prosince proběhlo v malém sále Muzea slavnostní setkání u příležitosti oceňování bezpříspěvkových dárců krve. Na akci bylo...Celý článek »