Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 2 dny
Chrudim – Do výkopu prvního mistrovského utkání kalendářního roku 2023 zbývají už jen desítky hodin a my jsme se na celou přípravou a blížící se...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 3 dny
Chrudim – Kádr chrudimských fotbalistů dostává čtrnáct dní před startem ligové soutěže finální obrysy. Na konci přestupového období byl ještě doplněn...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté prvního týmu MFK Chrudim odstartovali v úterý 10. ledna přípravné období před startem jarní části FORTUNA:národní ligy. Pod...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 4 dny
Chrudim – Tři zápasy, šest bodů, jedna porážka. Fotbalisté Chrudimi uzavřeli Tipsport Ligu vítězstvím proti prvoligovému Hradci Králové. V souboji...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 5 min
Příbram – Na půdě prvního týmu tabulky v Příbrami se Chrudim dostala už po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Jaroslava Harušťáka, ještě v první půli...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 6 dnů
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 5 dnů
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi rozstříleli v devátém kole FORTUNA národní ligy Karvinou po obratu 5:1. Slezané vedli od 25. minuty zásluhou Mikuše, za...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 5 dnů
Opava – Fotbalisté Opavy porazili v 8. kole FORTUNA národní ligy na svém stadionu 2:0 Chrudim a bodovali v rámci druhé nejvyšší soutěže už počtvrté v...Celý článek »