Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Chrudim - Hokejisté Chrudimi nedokázali zopakovat vítězství z ledu druholigového nováčka z Nové Paky a v domácím prostředí padli výsledkem 2:3....Celý článek »
vydáno před 11 let 43 týdny
Chrudim - Nedělní podvečer patřil na chrudimském zimním stadionu souboji HC Chrudim s týmem z Královehradeckého kraje Nové Paky. Zápas plný zvratů...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Chrudim – Po dvou letech, co trenér A-týmu HC Chrudim trénoval i jinou kategorii, angažovalo vedení nyní již bývalého trenéra finalisty z Nového...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 2 dny
Nová Paka – Odvetné čtvrtfinálové utkání odehráli chrudimští hokejisté na zimním stadionu v Nové Pace ve středu 28. 2. od 18,00 hodin. Po prvním...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 6 dnů
Chrudim – Chrudimští hokejisté měli v prvním utkání díky lepšímu umístění po základní části výhodu domácího prostředí, a dopředu je hnaly...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 3 dny
Třebechovice pod Orebem – A-tým odcestoval ve středu 17. ledna k dalšímu venkovnímu utkání. Tentokrát chrudimští hokejisté zajížděli na led Orebitů...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 2 dny
Chrudim – Domácí hokejisté se se svými fanoušky rozloučili s rokem 2023 vítězstvím proti bojovnému Lanškrounu. Rozhodnutí přišlo ve druhé třetině,...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Choceň – Souboj dvou tradičních týmu krajské hokejové ligy vyzněl lépe pro domácí Spartak. Hokejisté ve žlutých dresech byli od úvodní minuty týmem,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Chrudim v derby dlouho držela nadějné jednobrankové vedení, o které však v závěru přišla, a všechny body získává soupeř. Hlinsko rozhodlo o...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 2 dny
Moravská Třebová – Venkovní utkání s pořadovým číslem 2 odehráli chrudimští hokejisté v REHAU Aréně až ve vzdálené Moravské Třebové. Do utkání tým...Celý článek »