Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Chrudim – Řešení, jak se vypořádat se špatně nastavenými, pro město nevýhodnými smlouvami k hotelu Bohemia, se opět protahuje. Vyšlo to najevo přímo...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Chrudim – Po těsném zvolení kontroverzně vnímané advokátky Jany Zwyrtek-Hamplové senátorkou za Kroměřížsko začalo být řešení smluv ohledně parkoviště...Celý článek »
vydáno před 4 dny 23 hodiny
Chrudim - Hotel už se prodává a městu stále chybí, za co zaplatilo. Řešení sporu za neodvedené advokátní služby, za které se platilo předem, se...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 3 dny
Hotel Bohemia má za sebou zajímavou historii, která začíná na konci 60. let. Budovu postavili Rumuni na oplátku za dodávky z Transporty a původně se...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 3 dny
Chrudim – Po společné schůzce vedení města, chrudimského právního oddělení a majitele Hotelu Bohemia informoval pirátský radní Aleš Nunvář (Piráti) o...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 4 dny
Chrudim – Snad ze strategických důvodů jsou jednání kolem Hotelu Bohemia pokaždé opředena rouškou tajemství a představitelé města ohledně konkrétních...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 17 hodin
Chrudim – Hlasy z volebních uren v Chrudimi jsou v tuto chvíli sečteny. Jak dopadly volby prezidenta republiky v Chrudimi ve druhém kole? ...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 10 hodin
Chrudim – Známe podrobné výsledky 1. kola prezidentských voleb. Druhé rozhodující kolo voleb se bude konat za 14 dnů. Jak dopadly volby v...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 2 dny
Po roce přijel do Chrudimi opět Andrej Babiš (ANO 2011) se svým týmem. Tentokrát i spolu s ministrem Karlem Havlíčkem, a protože se Pardubicím...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Uběhl celý rok od chvíle, kdy starosta František Pilný (ANO 2011) poprvé promluvil o tom, že se řeší smlouvy kvůli parkovišti před hotelem...Celý článek »