Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 5 dnů
Slatiňany – Měli úspěšnou firmu na oblečení, ale bydleli jen dvacet kilometrů od vybombardovaného Kyjeva. Jejich domov, na  který měli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Pardubický kraj – Dnes se v prostorách krajského úřadu na Komenského náměstí v Pardubicích, v sále Jana Kašpara, kde bylo očkovací...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Oslovili jsme starostu Františka Pilného (ANO 2011) s žádostí o aktuální informace, jak se město plánuje postarat o ukrajinské uprchlíky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Po výzvě hejtmana Martina Netolického (ČSSD) o připojení měst a obcí k iniciativě co nejdříve vybrat vhodné prostory pro ubytování prvních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – V úterý po deváté večer zazvonil na služebně městské policie telefon. Když někdo volá hlídku v tuto denní dobu, nebude to pravděpodobně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice – Od začátku pandemie se různým způsobem zapojují do boje proti COVID-19 studenti a zaměstnanci ze všech fakult Univerzity Pardubice....Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim – Pracovat s lidmi v sociální nouzi vyžaduje nejen zvláštní přístup, ale také zvláštní charakter pracovníka. Velkou trpělivost a neméně...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Skupinou, která je suverénně nejvíce ohrožena pandemií coronaviru, jsou senioři. Mnohdy se těžko orientují ve stále se měnících nařízeních...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim – Městští radní bývají v některých případech nezvykle štědří a finance ve formě darů rozdávají bez uzardění. V polovině měsíce srpna se...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Chrudim – Azylový dům v Malecku je černou dírou na peníze. Už jeho stavba se pořádně prodražila a v současné době do něj město musí každý rok nalít...Celý článek »