Chrudimské noviny

Dnes: 29°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim – Zatímco ostatní politické strany podřimují, místní buňka ODS zdaleka nespí. Blížící se sněmovní volby, jež vypuknou letos v říjnu, vyžadují...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Mediahub.cz - Neschopnost tradičních demokratů reagovat na nástup populistů má několik důvodů a jedno řešení. Alespoň v oblasti politického PR....Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Musel jsem se trošku pousmát nad článkem o webových stránkách města o odpadovém hospodářství, které už nějaký čas mlčí. Zcela určitě vznikly s dobrým...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Tomáš Sedláček, Facebook - Politika je prostě nutná, ale elita, na kterou budeme moci být hrdí, musí přijít odjinud. Občas cítím, že vládne zvláštní...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Pardubice - Nové webové stránky městské policie jsou v ostrém provozu už více než měsíc. Strážníci si pochvalují, že se jim jejich web doposud...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Třemošnice - Zdejší městská rada schválila výběr firmy, která vytvoří pro město nové webové stránky, protože ty stávající považuje vedení radnice již...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
V posledních měsících se v České republice řeší stále intenzivněji problém nevěrohodnosti velké i malé komunální politiky. Mnozí přicházejí s recepty...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Chrudim - Místními politickými kuloáry probleskla zpráva, že bývalý starosta města a nynější poslanec za ODS Jan Čechlovský vyjednává po odchodu...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Pardubice - Město hostilo včera důležité jednání, které může ovlivnit jeho budoucí rozvoj. Na svém výjezdním zasedání se zde sešli členové...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Pardubice - Krajské primárky ODS, které se konaly v klubu ABC Na Olšinkách, volily historicky vůbec poprvé kandidáta této ...Celý článek »