Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 11 týdnů
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 6 let 4 týdny
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Kroky živnostníků vedou na pardubický úřad stále častěji. Čím dál větší oblibě se totiž těší zdejší Jednotné kontaktní místo, které...Celý článek »
vydáno před 8 let 43 týdny
Pardubice - Blíží se termín, kdy budou podnikatelé k prodeji alkoholu potřebovat koncesi. Zatím si pro ni na živnostenském úřadu bylo pouze několik...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Pardubice - Prodejci a distributoři alkoholu působící na Pardubicku nespěchají se žádostmi o udělení koncese na prodej lihu a lihovin. Většině z nich...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Pardubice - Živnostníci, kteří podnikají v dopravě velkými vozidly, si musí do začátku června vyřídit změnu rozsahu předmětu podnikání. Pokud to...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - Strážníkům si na jejich služebnu přišla stěžovat místní trhovkyně, která se domnívala, že jistá paní prodává na trhu zřejmě kradené květiny...Celý článek »
vydáno před 10 let 35 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 10 let 35 týdnů
Chrudim - Společnost AO-Delta Chrudim, která se zabývá vývojem a konstrukcemi jednoúčelových montážních zařízení, koupí od města dva tisíce...Celý článek »