Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Půst je tu a s ním nastává i konec masopustním obchůzkám, veselicím a měly by utichnout i plesy. Přestože se tak neděje a snad jen...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Skvělá parta, nejlepší přátelé, blázni pro společnou věc. To vše jsou slova, která vystihují osazenstvo chrudimské pobočky Českého...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - Bývalá oblíbená ředitelka Mateřské školy Svatopluka Čecha Iva Malinová je definitivně zbavena všech obvinění. Radnice tak neuspěla se...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 dny
Chrudim - Město se odvolalo proti závěru republikové policie, která po takřka ročním vyšetřování zbavila všech obvinění bývalou ředitelku Mateřské...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim - Bývalá dlouholetá ředitelka Mateřské školy Svatopluka Čecha Iva Malinová, na kterou radnice podala trestní oznámení pro podezření ze...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim - Bývalá ředitelka Mateřské školy Svatopluka Čecha Iva Malinová je z pohledu zákona nevinná. K takovému zjištění dospěl po téměř ročním...Celý článek »
vydáno před 10 let 45 týdnů
Chrudim - Většinou nepolemizuji s kritickými stanovisky v Chrudimských novinách vůči současnému zvolenému vedení radnice. Na postupy v různých...Celý článek »
vydáno před 10 let 47 týdnů
Páteční demonstrace sympatií k bývalé ředitelce MŠ Svatopluka Čecha Ivě Malinové pod okny radnice byla od sametové revoluce v roce 1989 první...Celý článek »
vydáno před 10 let 47 týdnů
Chrudim - V pátek v podvečer se na Resselově náměstí sešla více než stovka příznivců bývalé ředitelky Mateřské školy Svatopluka Čecha...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - Bývalá ředitelka Mateřské školy (MŠ) Svatopluka Čecha Iva Malinová poskytla krátce po svém propuštění z nemocnice exkluzivně rozhovor...Celý článek »