Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudim – Starosta Fratišek Pilný (ANO 2011) se podělil o výsledek rozhodnutí prvoinstančního okresního soudu v Chrudimi. Kvůli možnému odvolání bude...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 2 dny
Chrudim – Zatímco nábřeží Chrudimky se zatím k lepšímu neproměnilo, na mostě, který bude celý nahrazen novým v příštím roce, se už pracuje. S tím ale...Celý článek »
vydáno před 28 týdnů 1 den
Hradec Králové/Chrudim – Povodí Labe bude v termínu od 14. 11. do 15. 11. 2023 zajišťovat práce v korytě Chrudimky v Chrudimi. Jedná se o doplnění...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 1 den
Chrudim – Nábřežní zeď Chrudimky pod cyklostezkou u restaurace Kateřina se zbortila v březnu 2021 a od dubna ji zpevňují nyní už dosluhující big bagy...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 6 dnů
Chrudim – Potrhané pytle písku momentálně zabraňují dalšímu zhroucení nábřežní zdi do řeky Chrudimky, což by mělo za následek propadnutí chodníku a...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 2 dny
Chrudim – Informace ve videu zveřejněném starostou Františkem Pilným (ANO 2011) jsou podle vyjádření z Povodí Labe lehce řečeno nepřesné. S žádným...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 5 dnů
Chrudim – Říká se, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Podobné to je i s řešením opravy zdí podél Chrudimky, kudy jezdí...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Chrudim – Město a Ředitelství silnic a dálnic ČR budou vést společně projektové řízení na dodavatele rekonstrukce obchvatu od kruhového objezdu u...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 6 dnů
Chrudim – Chrudimský stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění stavby přírodně blízkých protipovodňových opatření v lokalitě Stromovka. Zajímavě se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Jak jsme již psali, město odsouhlasilo vznik nové zahrádkářské kolonie. Nebude to ale jen tak. Jaké hlavní podmínky kladou radní...Celý článek »