Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim – Známý místní notář a regionální historik JUDr. Jiří Charvát by se v těchto dnech dožil 105 let. Při této příležitosti zástupci města...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Dochází po několika letech na látání děr v rozpočtu dlouho avizovaným prodejem? Rada města v pondělí doporučila ke schválení...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Před pár lety (doslova) jsem opustil město a přesunul se na vesnici. Spíše vesničku, pár domů a pak už jen příroda, rybníky, lesy. Staré chalupy...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Radnice se rozhodla prodat svoji další městskou nemovitost (byt v Pardubické ulici) a vzhledem k tomu, že se nachází ve velmi žalostném stavu,...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Chrudim - Radnici se konečně podařilo najít zájemce pro další nemovitost, kterou dlouhá léta bez úspěchu nabízela k prodeji. Po domu v ...Celý článek »
vydáno před 10 let 40 týdnů
Chrudim - Schválení prodeje Charvátovy vily vyvolalo očekávanou odezvu u hlavního odpůrce této akce Jiljího Hoferici. Ten si totiž zanedbaný dům na...Celý článek »
vydáno před 10 let 42 týdny
Chrudim - Štěstí se konečně usmálo na chrudimskou radnici, které se s pomocí realitních makléřů podařilo prodat dvě ze tří dosud...Celý článek »
vydáno před 10 let 45 týdnů
Chrudim - Radnice pokračuje v prodeji svých domů, které dlouhé roky chátraly a zoufale hledaly nové majitele. Po nemovitosti v Poděbradově...Celý článek »
vydáno před 11 let 6 týdnů
Chrudim - Zájemci o koupi Charvátovy vily se nehrnou, a tak se radnice rozhodla nevyužitou nemovitost, která už několik let chátrá, podstatně...Celý článek »
vydáno před 11 let 12 týdnů
Chrudim - Městští radní se konečně dohodli na podmínkách prodeje domu v Poděbradově ulici. Nevábně vyhlížející stavba bude k mání nejméně...Celý článek »