Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Známý místní notář a regionální historik JUDr. Jiří Charvát by se v těchto dnech dožil 105 let. Při této příležitosti zástupci města...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Před pár lety (doslova) jsem opustil město a přesunul se na vesnici. Spíše vesničku, pár domů a pak už jen příroda, rybníky, lesy. Staré chalupy...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Radnice se rozhodla prodat svoji další městskou nemovitost (byt v Pardubické ulici) a vzhledem k tomu, že se nachází ve velmi žalostném stavu,...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Radnici se konečně podařilo najít zájemce pro další nemovitost, kterou dlouhá léta bez úspěchu nabízela k prodeji. Po domu v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Schválení prodeje Charvátovy vily vyvolalo očekávanou odezvu u hlavního odpůrce této akce Jiljího Hoferici. Ten si totiž zanedbaný dům na...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Štěstí se konečně usmálo na chrudimskou radnici, které se s pomocí realitních makléřů podařilo prodat dvě ze tří dosud...Celý článek »
vydáno před 8 let 2 týdny
Chrudim - Radnice pokračuje v prodeji svých domů, které dlouhé roky chátraly a zoufale hledaly nové majitele. Po nemovitosti v Poděbradově...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - Zájemci o koupi Charvátovy vily se nehrnou, a tak se radnice rozhodla nevyužitou nemovitost, která už několik let chátrá, podstatně...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Městští radní se konečně dohodli na podmínkách prodeje domu v Poděbradově ulici. Nevábně vyhlížející stavba bude k mání nejméně...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Město neumí prodat vilu po historikovi Jiřím Charvátovi v Hniličkově ulici, kterou získalo po vleklém dvanáctiletém soudním sporu v roce...Celý článek »