Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 47 týdnů
Pardubice - Správní rada obecně prospěšné společnosti PAP Pardubice, která je provozovatelem modernizovaného Aquacentra Pardubice, přijala včera...Celý článek »
vydáno před 9 let 45 týdnů
Pardubice - Hodinové vstupné do bazénu pro pravidelné plavce za čtyřicet korun, dvě hodiny v aquaparku pro rodiče s jedním dítětem za 320 korun....Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Pardubice - Město navrhlo odvolat z funkce ředitele zdejšího plaveckého areálu Jána Ľuptovského. Stalo se tak kvůli nedostatečně připravenému...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 dny
Pardubice - Pohyb, relaxace, zábava, individuální či rekreační aktivity, výuka plavání, v létě venkovní pláž… To vše nabízí již několik let...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Letošní prázdniny společně s dětmi přivítá na pláži v Aquacentru oblíbený komik Michal Nesvadba. Bohatý program probíhá v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Zdejší aquacentrum zakoupilo dva bazénové zvedáky pro tělesně postižené. Slavnostně předány aquacentru, respektive handicapovaným byly...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Pardubice - Pardubické aquacentrum má za sebou první měsíc svého provozu. Nejmodernější vodní areál ve východních Čechách navštívilo v průběhu června...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Pardubice - Městu se podařilo uspět s žádostí o financování projektu revitalizace Podzámeckého biotopu v Tyršových sadech. Cílem projektu je...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Pardubice - Město nedostane na opravu Zelené brány dotaci ministerstva kultury, o kterou požádalo. Stát prostřednictvím Programu záchrany...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Pardubice - V pátek 1. června v šest hodin ráno byl zahájen pro veřejnost provoz nového aquacentra. Většina návštěvníků v plavkách měla přitom zájem...Celý článek »