Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 49 týdnů
Chrudim/Úherčice - Už dlouhých deset let táboří příznivci Palučin na novém místě poblíž vesničky Úherčice. Pod vedením Jitky Hlaváčové se zde...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 dnů
Chrudim – Víkend slibuje tropické teploty, volba programu je tedy pro většinu z nás asi jasná – vyhledat nejbližší vodní plochu a v ní poté...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Hlinsko/Chrudim - Neziskové organizace na dobročinné Burze filantropie v okrese Chrudim zažily velký úspěch. Donátoři z řad firem, města...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim – Plesy, plesy a zase plesy. Sezóna je zkrátka v plném proudu a nelze tedy nepozvat na tyto tradiční novoroční kratochvíle. Mimo tancovaček a...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim – Vybrat a ocenit každoročně „Osobnost města Chrudim“ bývá nesnadný úkol. Dvakrát nesnadný, protože druhou obdobnou cenou v Chrudimi je „Cena...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim – V Rusku dětem začínají letní prázdniny, ty naše si na své dva měsíce volna musí ještě chvilku počkat. Počasí má být téměř tropické, vyschlá...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Chrudim - Zákonodárci schválili v minulých týdnech v Poslanecké sněmovně takzvaný „Zákon o dětských skupinách“. Jde o novou právní normu, která...Celý článek »
vydáno před 12 let 3 týdny
Chrudim/Úherčice – Občanské sdružení Palučiny připravilo pro své malé i velké příznivce tradiční pohádkový les. V sobotu, 2. června se mohou malí i...Celý článek »