Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Po předchozím neúspěchu se do města opět vrací soutěž, která by měla zaujmout především mladé maminky s dětmi. Jeden z ...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Chrudim - Opravené dětské hřiště za milion a půl nevydrželo první nápor. Na co redakce Chrudimských novin upozorňovala už před týdnem, se v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Chrudim - Dalšího zlepšení životního prostředí se mají dočkat obyvatelé největšího chrudimského sídliště U Stadionu. Nevznikla zde sice další...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Pardubice - Nekonečné jsou neopodstatněné stížnosti jednoho obyvatele z Dukly. Někteří chroničtí stěžovatelé jsou schopni strážníkům znepříjemňovat...Celý článek »
vydáno před 10 let 35 týdnů
Chrudim – Ve středu odpoledne přijali strážníci oznámení o výskytu podezřelého muže v blízkosti dětského hřiště v sídlišti U Stadionu. Údajně si měl...Celý článek »
vydáno před 10 let 37 týdnů
Pardubice - V dopoledních hodinách přivolal strážníky na dětské hřiště v ulici Arnošta z Pardubic jeden pozorný muž. Všiml si, že na hřišti se...Celý článek »
vydáno před 10 let 38 týdnů
Chrudim - V pátek kolem půlnoci si strážníkům stěžovala obyvatelka z Úzké ulice, že jsou na dětském hřišti nějací mladíci a tropí tam hluk. Po...Celý článek »
vydáno před 10 let 43 týdny
Chrudim – V pondělí 9. dubna po 14. hodině přijali strážníci oznámení od občana, že v ulici Strojařů na tamním dětském hřišti volně...Celý článek »
vydáno před 10 let 46 týdnů
Chrudim - V úterý v půl čtvrté odpoledne volal rozzlobený anonym strážníkům, který upozorňoval na zaneřáděné dětské hřiště na křižovatce ulic Úzká...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - V neděli 40 minut po půlnoci volala strážníkům obyvatelka bytového domu Na Valech, že u nich v domě spí nějaký muž a chrápe. Hlídka tu byla...Celý článek »