Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 10 let 14 týdnů
Pardubice - Ministr dopravy Pavel Dobeš (VV) potvrdil na jednání se zástupci města Pardubice a Pardubického kraje záměr svého resortu investovat v...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
V českých městech se problémy s dopravou stále nedaří řešit. Soužití chodců, cyklistů a řidičů zůstává silně problematické. Jízda na kole je...Celý článek »
vydáno před 32 týdny 4 dny
Pardubický kraj – V pondělí začaly akce v rámci Týdne pro klima. Letos se zapojily pořádáním akcí zdaleka nejaktivněji lidé v Pardubicích....Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Pardubice – Počet prokazatelně nakažených coronavirem stoupá. Přibývá také těch, kdo buď z vlastní vůle, nebo z vůle autority podstupují testy, aby...Celý článek »
vydáno před 3 roky 9 týdnů
Chrudim – Oblíbené, unikátní, hojně navštěvované. Takové jsou tradiční vánoční trhy, jež pořádá Zahradnictví Mikan na Blehovsku. Všechny zmíněné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Pardubice - Město po čtyřech letech znovu prozkoumá dopravní chování svých obyvatel. Na základě výsledků dotazníkového šetření tak zjistí, kolik...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Chrudim/Medlešice - Ve středu 17. února v 17 hodin začne v medlešickém zámku diskuse, kterou svolalo vedení města a místní osadní výbor. Hlavním...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Pardubice/Chrudim - V uplynulých dnech se konala policejní celorepubliková dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřená zejména na nákladní a...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 den
Pardubice - Dopravně složité období čeká obyvatele i návštěvníky Pardubic v následujících měsících. Ve městě budou v blízké době zahájeny dvě velké...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Nemalé dopravní komplikace způsobuje uzavřená kruhová křižovatka U Guláška. Přestože byla radnicí i prostřednictvím ...Celý článek »