Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Chrudimská městská policie seznamuje v rámci osvěty už i malé děti navštěvující 1. a 2. třídu, co mají dělat při nálezu injekční stříkačky...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek 7. dubna strážníky městské policie zaměstnávala převážně jejich rutinní práce. Rozdávali „parkovačky“ řidičům, kteří měli tu...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Pardubice - Při preventivní a kontrolní činnosti nalezla hlídka strážníků v ulici Mezi Mosty ledabyle pohozené oblečení a osobní věci včetně...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - V pátek před polednem se strážníkům dostala informace, že se v ulici U Vodárny povaluje použitá injekční stříkačka a plastová tuba od léků...Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Chrudim - V pátek odpoledne upozornila strážníky kolemjdoucí žena, že u kostela v Komenského ulici se povaluje injekční stříkačka. Strážníci...Celý článek »
vydáno před 10 let 25 týdnů
Chrudim - V úterý ve čtyři hodiny odpoledne přijali strážníci anonymní oznámení o nálezu injekční stříkačky ve Fibichově ulici. Hlídka stříkačku...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Chrudim - Ve středu po poledni volala strážníkům pracovnice prodejny Billa, že se u nich nalezla v koši odhozená injekční stříkačka. Hlídka stříkačku...Celý článek »
vydáno před 10 let 34 týdny
Chrudim - V pondělí před 17. hodinou přijali strážníci městské policie upozornění od občana, že pod Myší dírou se povaluje pohozená injekční...Celý článek »