Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 9 let 14 týdnů
Pardubice – Během odborné konference v pardubickém Domě techniky dnes jednaly špičky českého zemědělství o návrhu Evropské komise na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - Zemědělcům v Pardubickém kraji se podařilo sklidit zatím asi 70 procent všech obilovin, přičemž nejlépe si vede Chrudimsko, kde je prý půda...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Chrudim - Zemědělci na Chrudimsku mají už téměř sklizené veškeré ozimé ječmeny. Uvedl to předseda Okresní agrární komory v Chrudimi Jaroslav Kopista...Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Úhřetice - Na Chrudimsku začala nyní sklizeň kukuřice. Letos se však s ohledem na letní záplavy a kroupy očekávají její nižší výnosy. Alespoň to...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Pardubice - Žně v Pardubickém kraji skončily a s poměrně dobrým výsledkem. Potvrdila to ředitelka pardubické agrární komory Jarmila Vlasáková, podle...Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Chrudim - Jarní práce na polích v regionu Chrudimska začaly se zpožděním tří až čtyř týdnů, což prý negativně ovlivní letošní úrodu. Alespoň to tvrdí...Celý článek »
vydáno před 9 let 3 týdny
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »