Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 19 týdnů
Pardubice - Pardubický kraj nakupoval pro své organizace na energetické burze organizované Českomoravskou komoditní burzou Kladno...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 5 dnů
Chrudim – Letos proběhl první ročník celostátní soutěže Zelená obec roku. Mezi města a obce ČR, které razí zodpovědný přístup k životnímu...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 1 den
Chrudim – Chrudimská pobočka Unicorn má stále větší potenciál a získává stále lepší renomé. Nejenže úspěšně pracuje na řadě energetických...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim – Podle posledních výzkumů se životnost solárních panelů pohybuje okolo 25 let. Kromě budovy OSPODu v Pardubické ulici a areálu...Celý článek »
vydáno před 6 let 22 týdny
Více než 80 % ruských občanů v produktivním věku nemá dovednosti a znalosti pro práci v současném tržním prostředí. Tento závěr obsahuje studie...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim – Jedním z bodů o němž před týdnem jednali městští zastupitelé, bylo i přistoupení k Asociaci energetických manažerů měst a obcí. Radnice již...Celý článek »
vydáno před 7 let 15 týdnů
Parlamentní listy - Pokud by růst životní úrovně pokračoval stejným tempem jako doposud, k Německu se přiblížíme za sto let anebo nikdy. Zahraničí...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Chrudim - Činnost energetického manažera, tedy úředníka, který má vyhledávat skulinky v hospodaření města s vodou, elektřinou a plynem, přináší své...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
zen.e15.cz - Slavný americký autor G. Edward Griffin umí jednoduše vysvětlit složité věci. Třeba bankovní systém. Když se po přečtení tohoto...Celý článek »
vydáno před 10 let 44 týdny
Chrudim - Ušetřit v nákupu elektrické energie se podařilo chrudimské radnici. On-line aukce, které se zúčastnila, srazila totiž původní...Celý článek »