Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice - Od středy 25. listopadu startuje v rámci II. etapy výstavby nadjezdu na komunikaci I/37 Pardubice - Trojice další pyrotechnický průzkum....Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Pardubice - Skoro po půl roce od začátku druhé etapy výstavby nadjezdu na komunikaci I/37 Pardubice - Trojice pyrotechnický průzkum zatím žádnou...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Pardubice - Ještě v lednu odstartují práce na úpravách problémové křižovatky u Parama, které se všeobecné přezdívá "špunt" kvůli její špatné...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Pardubice - Společnost Paramo v budoucnu nepočítá s obnovením chodu jednotek atmosférické a vakuové destilace ropy a hydrogenačního odsíření...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Hlinsko - Sedmapadesát zaměstnanců společnosti ETA Hlinsko přijde propustit do konce letošního ledna, jde takřka o třetinu všech lidí. Firma už to...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Pardubice/Semtín - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) udělil společnosti Vodovody a kanalizace (VaK) Pardubice rekordní pokutu ve výši...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Pracovníky call centra mobilního operátora Vodafone v bývalé administrativní budově Transporty obchází před Vánocemi strach, že...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 12 hodin
Pardubice – Zabezpečte si střechu. Může se jinak stát, že se vám na ni vyšplhají nezvaní hosté. V těchto dnech by se možná měli mít majitelé...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim/Pardubice – Odnese nelegální billboardy dříve vítr, čert, nebo je sundají silničáři? Některým místním už nad tím zůstává rozum stát...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Pardubice – Muž chtěl po ztrátě zaměstnání spáchat sebevraždu skokem z okna pardubického hotelu v Polabinách. Druhému muži, který byl u všeho...Celý článek »