Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Aktivity chrudimského Mama Klubu se zaměřují na širokou skupinu obyvatel, nejen na matky na rodičovské dovolené, ale do jejich komunitního...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim – Vzhledem ke změnám ve školském zákoně, musela radnice přistoupit k výrazným změnám v organizaci školek. Pro MŠ Strojařů to znamená vyšší...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – O vzniku školských obvodů i pro mateřské školy, Chrudimské noviny již informovaly. Město muselo u školek, jejichž je zřizovatelem, vytvořit...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Liga otevřených mužů o.s., Unie center pro rodinu a komunitu ve spolupráci s Fatherhood Institutem z Velké Británie spustila v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 36 týdnů
Chrudim - Mezinárodní den loutkového divadla, který připadá na dnešní den - 21. března, se rozhodli oslavit i pracovníci chrudimského Muzea...Celý článek »
vydáno před 10 let 25 týdnů
Chrudim - Na naše nejmenší čeká v Klášterních zahradách areálu Muzea barokních soch v sobotu 9. června od 10. do 15. hodin velkolepá oslava...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - V úterý od 17 hodin zazněla pod patronací Rodinného centra Chrudim - Mama klub v zasedací místnosti Městského úřadu v Chrudimi z úst...Celý článek »