Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 18 hodin
Chrudim – Ačkoliv se už dlouhé roky mluví o tom, že by na Moravově zahradě mohl v budoucnu vzniknout patrový parkovací dům, pokračuje se zde ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Chrudim – Další kandidátkou na starostku, která se ovšem uchází o tento post z poněkud obtížnější pozice polovičního počtu mandátů ODS v posledních...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Zlatá stezka prošla nákladnou rekonstrukcí spolu s Klášterními zahradami převážně z peněz Evropské unie před jedenácti lety za  více...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Pardubický kraj/Chrudim – Kácení stromů v Čechách pokračuje, Pardubický kraj je na tom podle nejnověji zpracované statistiky za rok 2020 nejhůře....Celý článek »
vydáno před 2 roky 49 týdnů
Chrudim – Co uvidí turista, když přijede do Chrudimi? U rušné křižovatky na rohu Škroupovy ulice a Palackého třídy se po třech měsících od strojového...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Někdo vidí v trávníku jen džungli krvelačných klíšťat, další jen dělá „svoji práci“, a když má sekat, plní příkazy. Věčné handrkování,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 24 týdny
Chrudim – Michalský park je primárně bývalým hřbitovem. Tento prostý fakt nejspíše uniká všem „pejskařům“, kteří zde nechávají pobíhat, močit a kálet...Celý článek »
vydáno před 4 roky 30 týdnů
Chrudim – Vánoční strom, jenž v této chvíli již stojí na Resselově náměstí, mohou Chrudimi ostatní města jen závidět. Málokde mají tak hezky rostlý...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim – V západní Evropě běžnou věc teď pomalu objevují i v druhém největším městě Pardubického kraje. Kruhové objezdy, kterých má město požehnaně...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – Článek Chrudimských novin, který přinesl informace o otřesném stavu, v němž se nacházejí Klášterní zahrady, atakuje ty nejvyšší příčky...Celý článek »