Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 6 týdnů
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) chystají možnou změnu dodavatele hnědého uhlí. Od roku 2017 by totiž chtěly odebírat palivo ze Severočeských...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 hodina
Pardubice - Předseda občanského sdružení Stabilita pro dodávky tepla (SPDT) Petr Bayer označil zdražení dodávaného tepla, které na konci týdne...Celý článek »
vydáno před 10 let 2 dny
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) zdraží od ledna teplo dodávané do všech domácností, institucí a organizací napojených na horkovod o...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 dnů
Pardubice - Občanské sdružení pod názvem Stabilita pro dodávky tepla, jež bojuje za dodávky tepla z Opatovické elektrárny (EOP) do svých...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim/Opatovice - Člen dozorčí rady Elektráren Opatovice (EO) a starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) doufá, že najde během pátečního zasedání...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Praha/Opatovice nad Labem - Vrchní soud v Praze zamítl odvolání společnosti Czech Coal finančníka Pavla Tykače proti předběžnému opatření Krajského...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Pardubice/Chrudim - Východočeská města napojená na teplovod z Elektráren Opatovice (EOP) jsou na počátku topného období stále v nejistotě. Jejich...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Periodický i neperiodický tisk je v posledních dnech zaplaven alarmujícími zprávami. Obyvatelé Chrudimě, Pardubic i Hradce Králové jsou...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Opatovice/Praha - Jednání mezi firmou Czech Coal a Elektrárnami Opatovice se opět dostává do krizového bodu. Veškerá jednání měla skončit v pondělí...Celý článek »