Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Zatímco některými zásahy se hasiči, policisté a strážníci městské policie pochlubí rádi, informace o dalších se snaží potlačovat jak na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Pardubice - Město chystá stavbu lávky, která přemostí pardubické nádraží. Rozhodli o tom radní města, kteří schválili zpracování prvotní dokumentace...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Pardubice - Do restaurace na Dukle vyrazil místní 28letý muž, aby se tu do sytosti najedl a napil. Z jídelního a nápojového lístku si vybral, na...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Pardubice - V srpnu se opět vrátí stroje do Gorkého ulice, aby pokračovaly v pozastavené rekonstrukci. Revitalizace prostoru od křižovatky s ulicí Čs...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Pardubice - Ve středu po páté hodině odpolední přijali policisté jednoho z místních oodělení oznámení od muže, který chtěl zůstat v ...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Pardubice/Opočínek - Krajské město bylo od sedmé hodny ranní zcela bez proudu. Tuto nepříjemnost pocítila nejedna domácnost či společnost v ...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Pardubice - Město chce mít do konce listopadu zpracovaný projekt na revitalizaci lesa na Dukle. S pomocí evropských dotací se má během příštího roku...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Pardubice - Lesopark na Dukle by se v krátké době měl změnit k nepoznání. Město chce na jeho revitalizaci využít prostředky z Evropského fondu pro...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Od neděle 1. 6. bude zprovozněna nová autobusová zastávka MHD ve Škroupově ulici, a to přímo před nákupním střediskem Dukla, která bude mít...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Pardubice - Program umožňující majitelům bytových domů získat zvýhodněné úvěry na rekonstrukci a modernizaci bytových domů v lokalitách Dukla,...Celý článek »