Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 4 týdny
Nové Hrady - K požáru zdejšího bývalého mlýna, který nyní slouží k rekreaci, vyjíždělo v poslední den roku 2015 před 12. hodinou dopoledne pět...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Zderaz/Nové Hrady - Policie hledá svědky dopravní nehody, ke které došlo 12. července 2015 v 00:20 hodin mezi uvedenými obcemi. Uvedený úsek silnice...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Chrudim - Spousta Chrudimáků vyrazila za prázdninami jinam a město je momentálně poloprázdné, přesto se i v těchto dnech našli pořadatelé, kteří pro...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Bor u Skutče/Nové Hrady - Na chrudimský dopravní inspektorát si tento týden přišel vyslechnout 36letý cizinec s legálním trvalým pobytem v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Chrudim - Výherkyně soutěže Chrudimských novin Ljuba Kratochvílová se dnes - v pátek 28. června v 19 hodin, vznese v ...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Nové Hrady - Policie pátrá po zloději, který se tady ze středy na čtvrtek dostal k objektu jedné soukromé firmy a z ní ukradl měděné...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Luže/Morašice - Opolední bouřka, kterou meteorologové předpovídali, zasáhla i Chrudimsko. Hasiči v 16 případech odstraňovali popadané stromy v...Celý článek »
vydáno před 10 let 22 týdny
Leština/Nové Hrady - Policejní hlídka zde v sobotu po 22. hodině nalezla na silnici ležet namol opilého 25letého muže ze Skutečska. V dechu...Celý článek »
vydáno před 10 let 28 týdnů
Chrudim - V pátek třináctého se nad Chrudim vznesly čtyři balóny a zahájily tak akci, která po celý víkend bude nabízet nejrůznější zajímavé...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Chrudim/Slatiňany/Sezemice - Brzké sobotní ráno a já spěchám do zámeckého parku ve Slatiňanech. Každý normální člověk by si v sobotu rád přispal...Celý článek »