Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Závod o pařez se neobešel bez karambolu. Podívaná, co se jen tak nevidí, se naskytla v sobotu večer před západem slunce. Posádka...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Nažhavte svoje fotoaparáty. Dnes večer startuje na ploché dráze už 12. ročník přehlídky balonů, které ozvláštní nebe nad Chrudimí po celý...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Chrudim - Výherkyně soutěže Chrudimských novin Ljuba Kratochvílová se dnes - v pátek 28. června v 19 hodin, vznese v ...Celý článek »
vydáno před 10 let 28 týdnů
Chrudim - Rok uplynul jako voda a je to tady zase znova – balóny nad Chrudimí. Následující víkend budete moci nad chrudimským obzorem spatřit...Celý článek »
vydáno před 10 let 28 týdnů
Chrudim - Tento víkend se v našem městě ponese ve znamení horkovzdušných balonů. Nejen jejich pozorováním si lze zpříjemnit čas...Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Chrudim/Slatiňany/Sezemice - Brzké sobotní ráno a já spěchám do zámeckého parku ve Slatiňanech. Každý normální člověk by si v sobotu rád přispal...Celý článek »
vydáno před 10 let 39 týdnů
Chrudim - Ve středu 2. května bude v 18.30 hodin v rámci Chrudimského roku sportu zahájena výstava Umění vzduchoplavby ve výstavní síni...Celý článek »