Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 33 týdny 2 dny
Chrudim – Strážníci řešili v neděli večer oznámení o úmyslném sražení muže (23) řidičem BMW (21) před restaurací Kateřina v Havlíčkově ulici....Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
V lednu je třeba odstranit suché nemocné větve na ovocných stromech. Dokončit průklest a prosvětlení stromů. Rány začistit a natřít barvou nebo ještě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Chrudim – Rada města Chrudim včera schválila další placené parkování ve variantě B, tedy v plném rozsahu vzala v úvahu doporučení dopravní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – V průběhu července a srpna čekají děti čtyři týdenní kempy, které jinm nabídnou velmi pestrobarevný program, pořadatelem je klub FK...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Město se rozhodlo nakoupit z vlastního rozpočtu antigenní testy v podobě lízátek pro MŠ Na Valech a ZŠ Dr. Jana Malíka, které...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – Parkování před finančním úřadem v městském parku je dlouhodobě katastrofální. Obdobně špatně hledají řidiči místo ke stání i ve dvoře...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Město se rozhodlo připravit projekt na opravu venkovského barokního zámku v Medlešicích. V současné době je objekt zámku kulturním a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – Město se začátkem ledna pustilo do dlouhé a nákladné rekonstrukce Mateřské školy U Stadionu. Celkem přijde na třicet milionů korun a část...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim – Přírodní zahrada MŠ Na Valech je hotova. Revitalizace přišla na milion dvě stě tisíc korun, přičemž město na projekt získalo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim – Strážníci městské policie svou službu na Velikonoční pondělí nemohou považovat za nudnou. Přestože případů, k nimž museli vyjíždět, nebylo...Celý článek »