Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 38 týdnů 5 dnů
Chrudim – Když se na jedné z chrudimských fasád nedávno opravovaného bytového domu vedle Hotelu Bohemia objevila nová barva, vyvolalo to u některých...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim – Místo, kde dlouhé roky fungovala skládka, Tovární ulici nedaleko parku Střelnice, zná ve městě asi každý. V současné době plocha funguje...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim – Koncem srpna vypsalo město výběrové řízení, z nějž měl vzejít nový šéf stavebního odboru. Vždy, když se takové „výběrko“ koná, visí ve...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim – Pro někoho předem připravené divadlo, pro jiné šance chopit příležitost za „pačesy“ a dostat se na místo, z nějž prakticky nehrozí vyhazov...Celý článek »
vydáno před 8 let 18 týdnů
Chrudim - Po třech letech nečinnosti a výmluv se konečně podařilo zdánlivě nemožné. Ruina rázovité chaloupky, v níž dlouhá léta bydlela seniorka...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Zatímco obyvatelé Malecké ulice marně čekají na omezení rychlosti jízdy a alespoň jeden malinkatý přechod pro chodce, zaznamenávají kolem...Celý článek »
vydáno před 11 let 16 týdnů
Chrudim - Ruina domu v ulici Pod Kopcem v části města Pumberky stále nemizí. Pokud se za to nedá považovat postupně se bortící zdi, zarůstání...Celý článek »
vydáno před 11 let 49 týdnů
Chrudim - Pumberka, reprezentovaná dnes především sídlištěm Na Větrníku, budou mít jednou tisíc obyvatel a tři panelové "boží prsty" přijdou utopit v...Celý článek »
vydáno před 12 let 1 týden
Na Pumberkách se dal do pohybu svah a tím se daly do pohybu i události kolem. Odjakživa tudy vedl jen úvoz mezi venkovskými staveními a až po válce...Celý článek »
vydáno před 12 let 3 týdny
Chrudim - Nahnutá pouliční lampa odstartovala záchranu svahu nad restaurací U Kapličky, který teď hrozí sesutím. Osvětlení v...Celý článek »