Chrudimské noviny

Dnes: 19°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Místo, kde dlouhé roky fungovala skládka, Tovární ulici nedaleko parku Střelnice, zná ve městě asi každý. V současné době plocha funguje...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – Koncem srpna vypsalo město výběrové řízení, z nějž měl vzejít nový šéf stavebního odboru. Vždy, když se takové „výběrko“ koná, visí ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Pro někoho předem připravené divadlo, pro jiné šance chopit příležitost za „pačesy“ a dostat se na místo, z nějž prakticky nehrozí vyhazov...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Po třech letech nečinnosti a výmluv se konečně podařilo zdánlivě nemožné. Ruina rázovité chaloupky, v níž dlouhá léta bydlela seniorka...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Zatímco obyvatelé Malecké ulice marně čekají na omezení rychlosti jízdy a alespoň jeden malinkatý přechod pro chodce, zaznamenávají kolem...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Ruina domu v ulici Pod Kopcem v části města Pumberky stále nemizí. Pokud se za to nedá považovat postupně se bortící zdi, zarůstání...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Pumberka, reprezentovaná dnes především sídlištěm Na Větrníku, budou mít jednou tisíc obyvatel a tři panelové "boží prsty" přijdou utopit v...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Na Pumberkách se dal do pohybu svah a tím se daly do pohybu i události kolem. Odjakživa tudy vedl jen úvoz mezi venkovskými staveními a až po válce...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Nahnutá pouliční lampa odstartovala záchranu svahu nad restaurací U Kapličky, který teď hrozí sesutím. Osvětlení v...Celý článek »