Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 15°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - Osud kdysi hojně navštěvované a dnes uzavřené Restaurace U Slejšků, kterou vlastní podnikatel Petr Locker, se nachýlil. Insolvenční správce...Celý článek »
vydáno před 6 let 25 týdnů
Hradec Králové/Pardubice - Krajský soud potrestal 32letého Tomáše Pátka z Pardubic osmi roky vězení za pokus vraždy. Žaloba ho vinila, že letos v...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Sezemice - Zdejší Východočeská tiskárna je od ledna v insolvenci. Věřitelé po ní totiž vymáhají zhruba 90 milionů korun. Podle insolvenčního správce...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Hradec Králové/Chrudim - Krajský soud potrestal 67letého lékaře Jaromír Š. z Chrudimska tříletým podmíněným trestem a zákazem vykonávat lékařskou...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Hradec Králové/Chrudim - Královéhradecký krajský soud potrestal dva podvodníky, kteří si při svém obchodování s náhradními díly do osobních aut...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
iDnes - Právník Ondřej Závodský má odvahu upozorňovat na zlodějny, které se v Česku dějí. Před pár lety upozornil na pochybné zakázky na svém...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Pardubice - Prodejnu drogerie či second-handu, bývalou provozovnu pečovatelské služby, kterou lze po kolaudaci opět užívat jako byt  a nebo...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Hradec Králové/Zájezdec/Hrochův Týnec - Bujaré rodinné veselí málem skončilo tragédií. Obžalovaný 30letý Tibor Balog, který je od dubna ve vazbě, při...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Pardubice/Hradec Králové - Šestačtyřicetiletého insolvenčního správce Pavla Petráše z Chrudimska, obžalovaného ze zpronevěry tří desítek milionů...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Skuteč - Okresní soud v Chrudimi uspořádá ve středu 6. února od 10.30 hodin dražbu věcí zabavených zdejšímu dlužníkovi, a to v Družstevní ulici čp....Celý článek »