Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 let 1 týden
Chrudim - V tuhém mraze si fotbalisté MFK Chrudim připsali druhé vítězství v zimní přípavě. Po výhře nad druholigovým Mostem si poradili i se...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Opava – Fotbalisté Chrudimi v utkání 26. kola FORTUNA národní ligy remizovali s Opavou 0:0. Domácí sice měli herní převahu a hosty výrazně...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v rámci 25. kola FORUTNA národní ligy porazili na domácím stadionu Příbram vysoko 6:3. Domácí sice po sedmnácti...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Praha – Chrudim si z hlavního města přivezla porážku. Viktoria šla jeho zásluhou do vedení ve 31. minutě, to jí ale vydrželo pouze dvě minuty díky...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 33 min
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi remizovali v utkání vloženého 23. kola na svém stadionu 1:1 s Varnsdorfem. Domácí celek poslal dvě minuty po přestávce...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Drnovice – Ve 22. kole na půdě v Drnovicích druhý Vyškov porazil čtvrtou Chrudim výsledkem 1:0. Po bezbrankovém prvním poločase rozhodla o osudu...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi porazili v utkání 21. kola FORTUNA národní ligy 2:1 Jihlavu a posunuli se díky třetí výhře v řadě na třetí pozici...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Prostějov – Fotbalisté Chrudimi v rámci 20. kola FORTUNA národní ligy vyhráli 4:2 v Prostějově. Už od dvacáté minuty hrál Prostějov o deseti, když po...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi v utkání 19. kola FORTUNA národní ligy porazili Brno 3:1. Domácí k překvapivému vítězství nasměroval Daniel Langhamer,...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 3 dny
Chrudim – V sobotním utkání 18. kola FORTUNA národní ligy zvítězila Sparta Praha B na hřišti Chrudimi 2:0. Pražané šli do vedení v nastavení první...Celý článek »