Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 19 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – V Praze už senátoři převzali petici proti vzniku spalovny nebezpečných odpadů. Tu plánuje už od roku 2006 zprovoznit společnost AVE...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 4 dny
Pardubický kraj/Lukavice – Během dvou dnů se stala na silnicích Pardubického kraje už třetí smrtelná dopravní nehoda. Po nehodě na Svitavsku a...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 2 dny
Slatiňany/Kunčí – Celkem pět jednotek integrovaného záchranného systému se podílelo včera od 15:20 na odstraňování následků tragické dopravní nehody...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 2 dny
Dražkovice/Mikulovice – Na silnici první třídy mezi Chrudimí a Pardubicemi na světelné křižovatce s odbočkou na Mikulovice se dnes ráno stala těžká...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 2 dny
Chrudim – Až do druhého dne se dohašuje požár elektroodpadu v průmyslové zóně v Rybitví. Předběžná škoda jenom na materiálu je zatím vyčíslena skoro...Celý článek »
vydáno před 50 týdnů 4 dny
Slatiňany – Na začátku města směrem od Chrudimi se střetlo osobní auto s motorkou. Řidička (50) vyvázla bez zranění, ale motorkáře (44) museli...Celý článek »
vydáno před 1 rok 13 týdnů
Pardubice – Další požár v Semtíně během několika dnů se rozhořel tentokrát v průmyslovém areálu Rybitví, kde vzplanul drtič dřeva. Na místě zasahují...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Pardubicko – Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po cyklistce, která se na konci února střetla s osobním autem na křižovatce ulic Hradecká a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Slatiňany/Presy– Přímo u jednoho ze zařízení Domova sociálních služeb Slatiňany se v úterý ráno srazil autobus s osobním autem. Nehoda si vyžádala...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Srážka tří osobních vozidel se odehrála na chrudimském obchvatu u sjezdu Chrudim-sever po jedné hodině odpolední. Na místo museli vyjet...Celý článek »