Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 36 týdnů 5 dnů
Chrudim – Víkend slibuje tropy. Na místě je tedy zvolit vhodnou vodní plochu a u ní se opalovat, rekreovat a také chladit. Nezapomínejme na malé děti...Celý článek »
vydáno před 2 roky 38 týdnů
Chrudim – Prázdniny jsou v polovině. To je velmi smutné zjištění. Na stranu druhou to však také znamená, že co nevidět vypukne proslavená chrudimská...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim - Vedro vystřídají lijáky, všední dny se promění ve víkendový odpočinek. Nebo třeba taky ne, ale program činností, tanečních zábav a...Celý článek »
vydáno před 5 let 3 týdny
Chrudim - Začátek dubna patří nejen žertíkům, ale také návratu veškerého života do přírody. Pomalu se probouzejí čmeláci a dohnat čas se snaží i...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Víkend opět slibuje tropické teploty, takže nejrozumnějším programem bude deka u vody a koupání. Špatný nápad není ani cesta za houbami do...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Radnice letos na staročeské pouti vydělala o něco více než loni, zhruba tři čtvrtě milionu korun. Takovou částku nyní zaplatili do...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Salvátorská pouť je pro tento rok minulostí, Resselovo náměstí opustili poslední kolotočáři a stánkaři. Víkend nabitý zážitky a nezdravou stravou...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Salvátorská pouť je v plném proudu. Její duchovní část nás ale teprve čeká v neděli. Jiří Kadeřávek, šéf Chrudimské besedy...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Až se v sobotu 11. srpna unavíte korzováním pouťovým hadem tam i zpět, přejíte vaty a napůl ohluchnete hlasitou reprodukovanou hudbou,...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Staročeská pouť už co nevidět zaplní centrum města stánkaři, kolotočáři a provozovateli nejrůznějších zábavních atrakcí. Ani v letošním...Celý článek »