Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim – Strážci demokracie, nebo naopak odpůrci svobody projevu? Na tuto otázku si musí odpovědět každý, komu se do ruky dostal otevřený dopis Jana...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Okamura.blog - "Sociální programy ožebračují chudé. Cíleně vychovávají z lidí lenochy a podvodníky, učí je parazitovat na systému. Pozitivní...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - S opožděnými vánočními dárky se v novém roce v některých mateřských a základních školách doslova roztrhl pytel. Peníze na...Celý článek »
vydáno před 10 let 28 týdnů
Praha - Hysterie ministra financí v posledních týdnech je na místě. Dochází k revolučnímu zlomu, po kterém stále silněji občané volají dvacet let....Celý článek »
vydáno před 10 let 30 týdnů
Okamura blog, Praha - Odvolání ministra Pospíšila bude pro mnohé symbolem boje o státní zastupitelství a boje o lepší právo. Výjimečně souhlasím s...Celý článek »
vydáno před 10 let 33 týdny
Co to je takzvaná politická korektnost? V praxi to je pravidlo politiků a médií neříkat nepříjemné pravdy. Důležitá je společenská nezávadnost. Úmysl...Celý článek »
vydáno před 10 let 47 týdnů
Praha - Původně jsem chtěl psát o rozpočtu, ale pak mě napadlo ...Když zapálíte sousedovi dům, unesete mu ženu nebo ho okradete o majetek, nesete...Celý článek »