Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 týdny 3 dny
Pardubice/Srch – Policie pátrala po 81leté seniorce, která se odpoledne vydala ze svého bydliště v Srchu do Pardubic, ale do večera se nevrátila.Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Pardubice – Podle informací od policie se žena ztratila v pondělí, kdy byla naposledy viděna kolem 18. hodiny, a mohla být ohrožena na životě....Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Snad každý Chrudimák i obyvatel sousedních Slatiňan věděl o ztracené učitelce mateřské školy, která koncem října odešla právě ze Slatiňan a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 4 týdny
Slatiňany – V pátek 23. října bylo oficiálně vyhlášeno pátrání po pohřešované šedesátileté ženě, učitelce slatiňanské mateřské školky,...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Ve večerních hodinách, přesněji před půl jedenáctou bylo v Královehradeckém kraji nahlášeno na linku 158 pohřešování 50leté ženy, o...Celý článek »
vydáno před 10 let 5 týdnů
Nasavrky/Práčov/Libáň - V úterý před 19. hodinou nahlásila na policii 41letá žena, že pohřešuje svou kamarádku, se kterou se vydala do Slavické...Celý článek »
vydáno před 10 let 12 týdnů
Chrudim - V neděli před 20. hodinou požádalo pardubické policejní operační středisko chrudimské strážníky o spolupráci při pátrání po...Celý článek »