Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Dialyzační středisko v areálu Nemocnice Chrudim bude od listopadu na půl roku zavřeno, aby mohlo projít kompletní rekonstrukcí....Celý článek »
vydáno před 12 let 3 dny
Chrudim/Pardubice - Pardubický kraj uznal argumenty ředitele chrudimské nemocnice Tomáše Vondráčka, proč letos plánuje ztrátu ve výši 14 milionů,...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 1 den
Chrudim – Vedení Nemocnic Pardubického kraje prý stále počítá s rozvojem Chrudimské nemocnice. Ale z dlouhodobého hlediska ne v takovém rozsahu, jak...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 5 dnů
Chrudim – Jednání s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým (3PK), kterého se účastnila i náměstkyně pro oblast zdravotnictví Pardubického...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) oznámil ve čtvrtek odpoledne horkou novinku, že totiž tomu, aby se Chrudimská nemocnice vyčlenila z...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 3 dny
Chrudim – Nebýt plošného zkazu návštěv Chrudimské nemocnici by asi brzy hrozil personální kolaps. Je na tom s personálem dlouhodobě bídně. Byl tedy...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Kam putují peníze z krajského rozpočtu? Od ledna začal pro informování veřejnosti fungovat Datový portál Pardubického kraje. Když se...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Pardubický kraj – Zvýšily se mzdy, ale k razantnímu omezení zdravotní péče by podle odhadů některých lékařů a odborářů, mohlo opět dojít možná...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 4 dny
Chrudim – Rentgenové vyšetření už v Chrudimi nebudou provádět pomocí zastaralé skiaskopické sklopné stěny, ale modernějším skiagraficko-...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudimsko – Řidič pod vlivem vodky, aby prý zahnal únavu, jak vysvětloval policii, ujel několik hodin jízdy, než narazil do několika stromů a...Celý článek »