Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Dostal jsem e-mail od kamarádky. Je to pořád čilá dáma. Nedávno se vrátila z cesty po Portugalsku a po návratu z cest si dala léčebný wellness pobyt...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudimsko – Na chviličku si dáchnout chtěl chlapík ve vlaku z Pardubic do Chrasti. Ne příliš rozumně odložil peněženku na stoleček u okýnka –...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Železniční spojení města s okolními vesnicemi a především centrem Pardubického kraje, kterým jsou sousední Pardubice, nepatří k nejlepším....Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Obavy těch, kdo cestují vlakem mezi Chrudimí a Pardubicemi z toho, že se rekonstrukce trati protáhne, získávají reálnější obrysy. Vinou...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - V pondělí volala policistům se žádostí pomoc mladá žena s tím, že její syn nečekaně vystoupil na pardubickém nádraží z vlaku, špatně...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Pardubice - Ve vlaku EC 177, který jel 12. dubna směrem na Slovensko, zůstal bez povšimnutí ležet opuštěný fotoaparát Nikon D40X černé barvy s...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Pardubice - Policisté byli voláni na zdejší vlakové nádraží, odkud jim byl nahlášen případ jistého vandala, který měl v rozčilení poškodit...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Pardubice - Hlídka Celního úřadu pro Pardubický kraj pátrala ve čtvrtek ve vlakových spojích po zboží, které obvykle uniká celnímu dohledu. Při...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Chrudim - V neděli ve 14.43 hodin volal na tísňovou linku 156 chrudimským strážníkům výpravčí Českých drah Chrudim s tím, že byl v ulici Obce Ležáků...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Pardubice/Praha - Nepříjemný zážitek si prožily dvě ženy cestující vlakem do hlavního města, když se před nimi v jejich kupé nečekaně zjevil...Celý článek »