Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Rallye Železné hory je jenom jedním z pěti závodů Českomoravského poháru rallye. Další rallye jiných pořadatelů se konají v různých koutech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim/Železné hory – Každým rokem se v létě na silničkách v okolí města objeví závodně upravené vozy, natěšené posádky a také často ne už tak...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Chrudim - Po roce se do města opět vrací zahájení automobilového závodu, který dělí veřejnost na příznivce a odpůrce upravených vozů. V sobotu 15....Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Předchozí článek a postřeh Chrudimských novin o Rallye Železné hory vyvolaly na sociálních sítích nekonečné a mnoho dní trvající diskuse....Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Staré, vyšperkované křápy, ale i relativně nová a zachovalá auta upravená k amatérskému závodění v pátek opět „okupovala“ Resselovo náměstí. Ať...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Páteční odpoledne předznamenalo víkend plný upravených aut a rychlostních zkoušek. Další ročník Rallye Železné hory přivedl na Resselovo...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - Pár minut chybělo do jedné ráno, když se na monitoru městské policie zjevila silueta ležícího člověka. Odhalila ho kamera umístěná na...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - Ve středu po 16. hodině našla hlídka strážníků na Resslově náměstí peněženku s doklady a platební kartou. Zprostředkovaně se jim...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - V pátek ráno byli strážníci upozorněni na mrtvé havrany za kostelem na Resslově náměstí, které objevil náhodný kolemjdoucí. Hlídka na...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek v půl jedenácté dopoledne na Resslově náměstí náhle zkolabovala žena. Hlídka strážníků ji zahlédla zrovna v okamžiku, když...Celý článek »